Matkajuht.ee
eesti english русский
Meie Trüki SendToAFriend

OÜ Matkajuht - külalislahkus, hoolivus ja kvaliteet.

Matkajuhton
 

Meie: Christelle Tohva, Merike Käämer, Levo Tohva, Argo Kamja, Keidi Käis. Kokku Matkajuht OÜ.
Matkajuht on matka-, majutus- ja toitlustuskorraldust ning seiklustegevusi pakkuv ettevõte. Paikneme Lõuna-Eestis kuid töötame kõikjal Eestis. Matkajuhi teenused on:

Matkad. Süstamatkad, kanuumatkad, parvematkad, tõukerattamatkad ja räätsamatkad, jalgsimatkad (ka. kepikõnd), tõukekelgumatkad.
Kaugmatkad. Kuni 7 päeva kestvad I-II raskusastme veematkad naaberriikidesse (Läti, Soome)
Meeskonna- ja seiklusmängud.
Ettevõtete suvepäevade ja talvepäevade korraldus.
Majutus- ja toitlustuskorraldus ning elamustoitlustamist.Me pakume värsketel ideedel, kvaliteedil, usaldusväärsusel ja säästval suhtumisel põhinevat aktiivse puhkust. Meie eelisteks on uudsuse ja headusega eristuvad tooted, kaasaegne varustus, paindlikkus; meeskonna väljaõpe ja kogemused.
Me peame tähtsaks partnerlust ja tööjaotust. Oleme veendunud, et kiiremini jõuab eduni koostöö ja rahuloleva kliendi kaudu.

Mida me müüme?
Kliendile elamust ja head tuju.
Koostööpartnerile kindlustunnet ja rahulikku und.

Milles seisneb meie väärtus?
Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus ja me tunneme loodust ja matkamist.
Me oskame pakkuda head teenindust.

Matkajuhi tegevused on hoolega ette valmistatud ja läbi viidud ning võimalikud kahjud kaetud vastutuskindlustusega. Vasakult lingireal nimedele klõpsates saage meie meeskonnaga põhjalikumalt tuttavaks.

All videoülevaade meie toodetest ning tegevustest. Vaatamiseks klikkige pildile aknakeses. Videolõikude pikkused 30-120 sekundit.
Google+
 
Facebook
 
Matkajuht.ee