Matkajuht.ee
eesti english русский
Tõukekelgumatkad Trüki SendToAFriend

Tõukekelgumatkad

Lahe, lõbus ja loodusõbralik tõukekelgumatk lumistel radadel sobib igaks talveürituseks. Tõukekelgumatkaks pakume järgmisi võimalusi:
 1. Tulge Lõuna-Eestisse matkama! Valige oma grupile sobiv aeg või matkapakett. Üksikud, ühinege plaaniliste matkadega!
 2. Kutsuge meid teile sobivasse kanti üle Eesti.
Tõukekelgumatku korraldame 4-60 osalejani (Põlvamaal) 10-60 osalejani mujal Eestis. Küsige meilt parimaid radu, ka elamustoitlustust ja majutusvõimalusi!
 • Raskusaste. Jõukohane kõigile, lastega peredele istmega tõukekelgud
 • Pikkus. 6-9 km (tellija valikul)
 • Kestvus. 2-3 tundi
 • Hind Lõuna-Eestis*: 20 € täisk., 12 € laps 6-16a) (kehtib Põlva-, Võru,- Tartu- ja Valgamaal). 
 • Hind mujal Eestis: 26 € täisk., 16 € laps
 • Registreeruge! 56678113 või info@matkajuht.ee
 • Selga ja kaasa: soojad tuultpidavad riided, peakate mis kaitseks kõrvu, matkasaabas, soojad sokid, kindad ja sall, seljakott isiklike asjade jaoks.
 • Nippe: Kuidas talvematkal kaitsta käte ja näonahka? Kuidas talvematkaks riietuda?

Pakume teile tõukekelgumatkasid

 1. Taevaskojas ja Mammastes Põlvamaal
 2. Jänedal, Aegviidus Harjumaal
 3. Holstre-Pollis Viljandimaal
 4. Kurtna järvistus Ida-Virumaal
 5. Käärikul Valgamaal
 6. Haanjas Võrumaal
 7. Paluküla mägedes Raplamaal

Tõukekelgurajad Eestis


View Tõukekelgumatkad toimuvad in a larger map

Tõukekelgumatkade paketid

Tõukekelgumatk TaevaskojasTõukekelgumatk Viimse Reliikvia radadelTõukekelgumatk talvises looduses

Tõukekelgumatkad "Viimse Reliikvia radadel"

Lõbus talvepäev Põlvamaal Taevaskoja looduses, giiditud tõukekelgumatk kultusfilmi "Viimne Reliikvia" radadel, kuum tee ja supp. Hind toitlustamisega: 24 € täisk 16 € laps. Lugege täpsemalt...

Videviku tõukekelgumatkad

Üks kena talvine nõupidamisjärgne õhtupoolik Lõuna-Eesti maastikel, giiditud tõukekelgumatk lampide valgel, elamustoitlustamine lõkke ääres, liulaskmine. Hind toitlustamisega: 40 € täisk. 22 € laps. Lugege täpsemalt...

Tõukekelgumatkad Elamustoitlustusega

3-4 tunnine sündmus, mis algab giiditud tõukekelgumatkaga ja lõpeb pidulauaga metsas, lõkke ääres.
Hind: 40 € täisk. Lugege täpsemalt...

Mille poolest meie tõukekelgumatkad eristuvad?

 • Me oskame ja hoolime. Me oleme korraldanud tõukekelgumatku kauem kui keegi teine Eestis. Me teame kuhu ja millistesse oludesse kelgud sobivad. Seega võite olla kindel, et valime parimad sõiduolud ja marsruudid.
 • Meie matkajuhid on koolitatud. Nad on koolitatud sõiduoskustes ja oskavad teadmisi edasi anda. Võite olla kindel, et peale juhendamist oskate kelguga kergelt liikuda, turvaliselt laskuda, pöörata ja pidurdada. Kõik matkajuhid on eksamineeritud ning omavad tunnistusi kutseoskustes ja esmaabis.
 • Teid ootab uus ja korras varustus. Kasutame uusi, kergeid, alumiiniumraamiga tõukekelke
 • Alati korras kelgurajad. Te ei pea lumes müttama, vaid matkate värskelt meie rajatraktoriga tallatud radadel
 • Me pakume lisavõimalusi. Sündmust plaanides ei pea te kunagi muretsema giidimise, sauna, majutuse või toitlustuse pärast. Lihtsalt helistage 56678113 ja me leiame partnerite kaudu igale soovile lahenduse. Ja te ei maksa rohkem - sest lisateenustega EI KAASNE komisjonitasusid!
 • Meil on piisavalt vahendeid ja inimesi. Te saate teenuse siis kui soovite ja nii suurele grupile kui vajate. Meil on mitmeaastane kogemus ka selliste suurürituste nagu RMK "Metsaga Mestis" perepäevade teenindamisel.

Kuidas tõukekelgumatka tellida?

Kiireim võimalus on helistada +372 56678113. Kui tundub mugavam, kirjutage otse info@matkajuht.ee või täitke allolevad väljad ja päring jõuab meie postlkasti

Mis on tõukekelk ehk soome kelk?

Tõukekelk on ikka olnud kalameeste või külamemmede sõiduvahend. Heal lapsel on ka mitu nime: soome kelk, potku, soomik, tõukekas. Kuid ajad muutuvad, nendega koos ka traditsioonilised asjad. Kaasaegne tõukekelk (soome kelk) on läbinud sama suure muutuse kui jalgratas ja näeb oma alumiiniumist raami ning metallikvärviga nägus ja kaasaegne välja.
Kui lisada veel kergus, mugavus ja ergonoomiline disain, siis tulemuseks on atraktiivne ja lõbus liikumisvahend igas vanuses inimestele. Kuidas kaasaegse tõukekelguga sõidetakse? Liikuda võib 40 km tunnis kuid ka rahulikus matkatempos....
Tõukekelgumatkamine on lõbus ja keskkonnasõbralik liikumisviis - Lugege artiklit Tervis Plussist (.pdf) ja ka "Äripäeva" artiklit. Lugege ka tõukekelgu ajaloost!
Tõukekelgumatkade pildid

Kas tõukekelgumatkade puhul võib rääkida ka ohtudest?

Ohud on libedusega seotud. Matkast osavõtjaid juhendatakse tõukekelgu juhtimises, pidurdamises ja isegi pehmes kukkumises. Jää peal liikudes maandame riski matkaja instrueerimise, läbimõeldud teekonna, liikumiskorra ja turvavarustusega.
Küsige infot: +372 56678113 e-post: info@matkajuht.ee

 
 
Matkajuht.ee