Matkajuht.ee

Mäe Loodusmaja

Mõnus Lämmijärve äärne majutuskoht Laossina külas, Mikitamäe vallas, Põlvamaal. Paljude võimalustega: suitsusaun, soome saun, paadilaenutus, lõkkekohad grillimisvõimalustega, seminariruumid, võrguplats, telkimisvõimalus maja kasutajale, suitsuahi.

Matkade, seikluse ja seminaripaketid:

Tellimine: info@matkajuht.ee, 56678113

Mäe Loodusmaja on suurepärane koht eraviisiliste õdusate koosolemiste, koolituste, kokkutulekute, firmapäevade ja kohtumiste pidamiseks. Sobib neile, kes armastavad vaikust, loodust ja vee lähedust. Asukoht liivase männimetsa all, vahetult Lämmijärve kaldal ning väga head ajaveetmisvõimalused loovad eelduse võrratuks puhkuseks ning mõttetööks.

Kirjeldus

Ööbimiskohti – väikses majas 6, suures majas 12, kokku 18

Kompleks koosneb kahest puhkemajast, milles mõlemis asuvad suured, hästi komplekteeritud puhkeruumid, köögid ja magamistoad. Suuremas majutushoones asub saun, suitsusauna leiab järve äärest abaja kaldalt. Territooriumil on mitmeid hubaseid istumisnurgakesi, telkla, lõkke-, tantsu ja pallimänguplats.

Ümbruskond

Mäe Puhkemaja ümbritsevad looduslikult ja kultuuriliselt ülihuvitavad piirkonnad – Beresje vanausuliste küla, järvetekkeline Lüübnitsa soo (vaatetorniga),  linnukaitseala, Laossina  ürgkalmed,  Seto külad. Kiviga visata ja silmaga näha on Venemaale kuuluv Kolpino saar. Mitte kaugel asub kanuutamiseks ja loodusvaatlusteks sobiv Mädajõgi ning Värska Veeparadiis.

Kõik see kokku lubab puhkajal valida paljude võimaluste vahel. Järgmisi matkasid võib tellida ka väljaspool paketti.

Põlvamaa, Lämmijärve kaldal