skip to Main Content

Haudamäe Puhkemaja

Puhkemaja asub Põlvamaal, Räpina lähistel. See on sõbraliku pererahvaga võõraste eest varjatud õdus majutuskoht. Asub täiesti looduse keskel Määrastu soo serval, Meelva järve ääres. Sobib hästi väiksemale seltskonnale ja loodussõpradele kes peavad lugu vaikusest, liikumisest, saunast ja värskest õhust.  Suurepärased seiklustegevuste ja matkamise võimalused.

Majutuse tutvustus

Puhkemaja asub otse Meelva järve ääres, ilusa männimetsa all. Kahekorruselise maja esimesel korrusel on kööginurgaga kaminaruum, saun ja wc, teisel korrusel on kaks tuba 10 majutuskohaga. Majas olemas nii teler kui ka vajalik magamisvarustus. Suvel saab kasutad ka 6-kohalist kämpingumajakest. Kämpingu juures on ka eraldi grillkoht.
Lisavõimalused: majas puuküttega saun, õues grillplats pika välilauaga, lõkke tegemise ja ujumise võimalus, lastele kiik ja liuväli. Olemas vesijalgratas, kanuud ja paat. Kalapüüdmise ja linnuvaatluse ning rabamatka võimalus. Tegutsemas võib näha kopraid.

Põlvamaa, Meelva järve kaldal

Kaugus linnadest:Kaugus Räpinast 7km, Põlvast 26km, Värskast 31km, Võrust 51km, Tartust 60km, Otepäält 68km, Tallinnast 250km

Back To Top