skip to Main Content
Matkajuht.ee

Plaanilised matkad

Puhka Eestis! Ühinege plaaniliste matkadega üksi või sõpradega. Ükskõik, kas plaanis avastusretk, elamusmatk, õppematk looduse tundmaõppimiseks või öörännak, laia valiku Eesti matkasid leiad Matkajuhilt. Kalendrist leiate värske info ka plaaniliste matkade kohta. Täpsem info avaneb kui klikkida matka nimele kalendris. Küsige ka majutust ning toitlustamist! Ärge kõhelege helistamast (56678113) või kirjutamast. Oleme alati valmis abistama.

Kuidas matka tellida?

  • Valige aeg. Valige plaaniliste matkade hulgast sobiv aeg kui olete üksi või kahekesi. Kui nimekirjas sobivat aega pole, ärge kõhelge helistamast. Ehk on just selleks hetkeks kogunenud rahvast uuele väljumisele.
  • Registreeruge plaanilisele matkale või võtke pakkumine. Tehke seda telefoni teel või meilitsi. Kontaktid: 56678113 ja info@matkajuht.ee Kui olete grupiga, siis küsige pakkumine teid huvitavaks kuupäevaks. Ka majutusele – toitlustusele.
  • Valmistuge ette. Pakkige riided, näksid, kallake termosesse soe või külm jook…ja tulge puhkama!

Kuhu minna Eestis? Abiks matka planeerimisel

Matkad sujuvad hästi siis, kui on hoolikalt ette valmistatud. Planeerimise kergendamiseks oleme kirjutanud artikleid Matkajuhi ajaveebis ning loonud Google Mapsi Eesti matkaradade, majutuste, lõkkeplatside ning ujumisrandade kaarte:

Sisustage aktiivne puhkus meeldivalt!

xnxx
Back To Top