Matkajuht.ee
eesti english русский
Parvematkad Trüki SendToAFriend

Öömatk valgusparvedel

Öömatkad valgusparvedel

Unenäoliselt hõljuv tunne on libiseda põhjani läbipaistva Vee pinnal, kui paadis on pimedus, aga sinu all rulluvad lahti veealuse maailma imed. Just nagu poleksi vett sinu ja põhja vahel. Justkui teeksid oma unenäo sujuvat lendu. Liugled üle kalade, üle tikksirgete vesikasvude, sametiste vetikamütside. Võib juhtuda niiiii imelisi asju, et näed kobrast kõrval ujumas, või märkad all, savi sees PÕHJA põdra jälgi. 
See on midagi enamat kui traditsiooniline matk. See on vaatlus, olemine vaikuses, kus paar tundi kulub täiesti märkamatult. 
Öömatk valgusparvedel
Kui tahad, võid valguse sumedaks keerata, või anda talle rohelise, punase või ka sinise varjundi. Valguskunstnik oled sina. Sina kujundad oma valgusmaali. Üksinda, või koos sõprade, pere, kallimaga.

Kui tahad, vali sobiv matka aeg plaaniliste matkade kalendrist või meie Facebooki sündmuste hulgast. Veedame paar tundi sügavike kohal, mägede vahel, taevakaare all. Helista ja registreeru 56678113. Kohtade arv on piiratud 35 osavõtjaga.


Video on vaadatav reklaami blokeerijata ja sisaldab 20 sek. reklaami

Kui aga tahad, tule sulle sobival õhtul sõitma Rummu karjääri, Männikule või Rakule (Harju), Väinjärvele (Järva), Koorküla Valgjärvele (Valgamaa) Põlva järve valgusmängu keskele või Taevaskoja liivakaljude alla (Põlvamaa).
Matka hind: 35€ in.
Kestvus: 2-3 tundi, sõltuvalt ilmast
Kogu vähemalt 12 sõpra, helista 56678116 ja lepi aeg. Seiklusteni!

Öömatk valgusparvedel Rummus
 
Matkajuht.ee