Matkajuht.ee
eesti english русский
Matkad Kalendris Trüki SendToAFriend

Plaanilised matkad kalendris


Ühinege plaaniliste matkadega! Kalendrist leiate värske info plaaniliste matkade kohta. Täpsem info avaneb kui klikkida matka nimele kalendris. Küsige ka majutust ning toitlustamist! Ärge kõhelge helistamast (56678113) või kirjutamast. Oleme alati valmis abistama.

Plaanilised avastusretked 2017

Plaanilistele avastusretkedele suundume vähemalt kord kuus. Avastusretkeks valime mõne vähetuntud ja põneva piirkonna Eestis või Lätis, kuulutame selle välja ja ootame Sind osa võtma. Tule üksinda või sõpradega! Huvipakkuva matka leiate siit nimekirjast:
     
Jaanuar 2017    
15.01 Avastusretk Meelva rabasse. Metsik loodus talvel  26 €
29.01 Tõukekelgumatk Asustamata Saarele. Salosaar 26/16€
22.01 Tõukekelgumatk Asustamata Saarele. Salosaar 26/16€
Veebruar 2017    
18.02 - 19.02 Kahepäevane avastusretk Emajõe Suursohu 85€
24.02 - 26.02 Kahepäevane avastusretk Vormsi saarele  

Kuidas matka tellida?

  • Valige aeg. Valige plaaniliste matkade hulgast sobiv aeg kui olete üksi või kahekesi. Kui nimekirjas sobivat aega pole, ärge kõhelge helistamast. Ehk on just selleks hetkeks kogunenud rahvast uuele väljumisele.
  • Registreeruge plaanilisele matkale või võtke pakkumine. Tehke seda telefoni teel või meilitsi. Kontaktid: 56678113 ja info@matkajuht.ee Kui olete grupiga, siis küsige pakkumine teid huvitavaks kuupäevaks. Ka majutusele - toitlustusele. 
  • Valmistuge ette. Pakkige riided, näksid, kallake termosesse soe või külm jook...ja tulge puhkama!

Korraldame järgmisi matkasid. Valige meeldiv ja klikkige pildile!

Matkad, puhkus, loodus, majutus ja toitlustamine TÕUKERATTAMATKAD. Matkad, puhkus, loodus, majutus ja toitlustamine Matkad, puhkus, loodus, majutus ja toitlustamine

 SÜSTAMATKAD JÕGEDEL     TÕUKERATTAMATKAD  ELAMUSTOITLUSTAMINE

 Parvematk. Matkad, puhkus, loodus, majutus ja toitlustamine Matkad, puhkus, loodus, majutus ja toitlustamine. Räätsamatk. Matkad, puhkus, loodus, majutus ja toitlustamine. Kanuumatkad. 

PARVEMATKAD   RÄÄTSAMATKAD SUVEL KANUUMATKAD

    

Matkad, puhkus, loodus, majutus ja toitlustamine Kepikõnd. Matkad, puhkus, loodus, majutus ja toitlustamine Tõukekelgumatkad. Matkad, puhkus, loodus, majutus ja toitlustamine  
 

JALGSIMATKAD RÄÄTSAMATKAD TALVEL TÕUKEKELGUMATKAD

 

 Abiks matka planeerimisel

Matkad sujuvad hästi siis, kui on hoolikalt ette valmistatud. Planeerimise kergendamiseks oleme kirjutanud artikleid Matkajuhi ajaveebis ning loonud Google Mapsi matkaradade, majutuste, lõkkeplatside ning ujumisrandade kaarte:

Sisustage aktiivne puhkus meeldivalt!

Matkauudised Eestist ja mujalt maailmast

 
 
Matkajuht.ee